logo_orginal_camak
cover_video_instagram_1

مدیریت پیج اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام خود را به کامک بسپارید تا بتوانید به بهترین شکل ممکن خود را ، برندی که دارید را و حتی خدمات و محصولات خود را در این پلتفرم محبوب و قدرتمند به دید همگان بسپارید ، این روز ها در کنار یک سایت حرفه ای نیازمند یک پیج حرفه ای هم خواهید داشت تا تعامل خود را با علاقمندان خود از دست ندهید. کامک آماده کمک به شما میباشد.

خدمات اینستاگرام کامک چیست؟

instagram_cover

جزئیات مراحل ما چه چیزی میباشد؟

 • 1- تولید محتوای جذاب طبق تقویم محتوایی

 • 2- افزایش فالوئر هدفمند و با کیفیت

 • 3- ایجاد تعامل بین پیج و مخاطب

 • 4- افزایش لایک ، بازدید ویدیو و کامنت در پیج

 • 5- استراتژیک افزایش آگاهی از برند شما

 • 6- انجام تبلیغات به صورت کاملا هدفمند و تخصصی

 • 7- طراحی گرافیکی جذاب پست های شما

 • 8- استفاده صحیح از هشتگ ها به صورت تخصصی

 • 9- ایجاد برنامه زمان بندی فعالیت پیج

 • 10- پاسخگویی کامل به دایرکت ها و کامنت ها

 • 11- طراحی جذاب استوری ها و تولید منظم در روز

 • 12- تولید چالش های مختلف در استوری

 • 13- آنالیز و بررسی سیگنال ها و استراتژیک رقبا

 • 14- ایده پردازی اختصاصی و پیاده سازی در پیج

 • 15- به صورت کلی مدیریت سازمان یافته پیج

امنیت پیج اینستاگرام خودتان را به کامک بسپارید

cover_video_Instagram_page_security

پیجتو سفت بچسب ، همسایه رو دزد نکن!

امنیت پیج اینستاگرام خود را با خیال راحت به کامک بسپارید ، تیم کامک با داشتن نیرو های متخصص در زمینه هک و امنیت چه در بستر سایت و سرور و چه در زمینه اینستاگرام آماده محافظت از اطلاعات شما را دارند ، زیرا نه تنها با هک شدن پیج شما امکان دارد زحمات شما از بین برود ، بلکه امکان دارد از دیتای شما سواستفاده شده و مشتریان شما در دست رقبا قرار گیرند . تیم امنیت کامک در زمینه امنیت پیج اینستاگرام شمارا بی نیاز خواهد کرد.

نمونه کار پیج اینستاگرام

 • taban.visa@

  taban.visa@

 • farayeshdental.ir@

  farayeshdental.ir@

 • rahayeshonline@

  rahayeshonline@

 • irantaklight@

  irantaklight@

 • indrahair_com@

  indrahair_com@

 • dgtamir724@

  dgtamir724@

 • roshanaei_shiksazan@

  roshanaei_shiksazan@

Device Slider
 • Slide Item 1

 • Slide Item 2

 • Slide Item 3

 • Slide Item 4

Device Slider
 • Slide Item 1

 • Slide Item 2

 • Slide Item 3

 • Slide Item 4

Device Slider

تعرفه خدمات اینستاگرام کامک

hazine_instagram_1
hazine instagram 2
hazine_instagram_3

اعضای تیم مدیریت اینستاگرام

استراتژیست اینستاگرام شخصی است که نقشه راه موفقیت و رشد پیج اینستاگرام شما را بر اساس پارامتر های مختلفی همچون نوع مخاطب ، سلیقه کارفرما و… ایجاد میکند و تاثیر مستقیم در تولید محتوا و جذب مخاطب دارد.

محتوا نویس اینستاگرام با کمک استراتژیست هدف خود را پیدا میکند و با هنر قلم خود بهترین دیالوگ برای محتوا های ویدیویی و یا بهترین متن برای کپشن پست ها و حتی استوری ها تولید میکند که این مورد بسیار برای رشد پیج اهمیت دارد که بتوانید با تولید یک محتوای هدفمند به نیاز های کاربر و مخاطب خود پاسخ خوبی دهیم.

دیزاینر اینستاگرام کسی است که میتواند رنگ و بوی خاصی به پیج شما ببخشید و با تکنیک های خاص و با پیروی از روانشناسی رنگ ها بتواند مخاطب را مجذوب خود کند و باعث شود به بهترین شکل ممکن پیام ما به مخاطبمان برسد.

تولید محتوای ویدیویی یکی از بهترین گزینه ها برای جذب مخاطب مورد نظر ما میباشد که شخص تدوینگر اینستاگرام به استفاده از خلاقیت و مهارت های خاص خود باید توانایی آن را داشته باشد تا ویدیویی را آماده کند که در کوتاه ترین زمان ممکن پیام اصلی به مخاطب برسد و همچنین ویدیوی مورد نظر را به شکلی جذاب تولید کند.

کارشناس تبلیغات اینستاگرام این را به خوبی میداند که باید از سرمایه کارفرمای خود حفاظت کند که این مورد مسئولیت حساس میباشد که کارشناس این بخش با استفاده از تجربه و دانش خود و بر اساس آنالیز های خود بهترین نقطه و زمان را تبلیغات شما انتخاب میکند تا بتوانید فیدبک خوبی را دریافت کنید.

توضیحات کلی درباره مدیریت اکانت اینستاگرام

مدیریت پیج اینستاگرام با کامک

مدیریت پیج اینستاگرام خود را به کامک بسپارید زیرا قرار است برند تان را به گوش میلیون ها علاقه مند به کسب و کار شما و خدمات، محصولاتتان فریاد زده شود .

اما چرا شما به ادمین پیج اینستاگرام نیازمند دارید؟ این روز ها پلتفرم اینستاگرام یکی از پر کاربرترین اپلیکیشن های دنیا شده است و روزانه میلیون ها بازدید از طریق کاربران ایرانی ایجاد کرده است و تبدیل به یک بازار بسیار خوب جهت معرفی برند شما به دیگران میباشد.

تیم مدیریت اکانت اینستاگرام کامک برای آنکه بتواند نیاز های شما را در این حوزه از دیجیتال مارکتینگ برطرف کند تیمی از متخصصین اینستاگرام را تشکیل داده است که این تیم شامل آنالیزور، محتوا نویس، تدوین گر، گرافیست میباشد.

تیم مدیریت پیج اینستا کامک با افتخار توانسته است برای تعداد زیادی از مشتریان خود پیج های اینستاگرام موفقی در حوزه کاری شان ایجاد کند و ما در مجموعه کامک توانسته ایم با جذب فالوئر هدفمند و افزایش تعامل در پیج اینستاگرام کارفرمایان باعث افزایش فروش خدمات ، محصولات و برندینگ آن مجموعه شویم.

اما سئوالی که شاید بپرسید این است که آیا شما نیاز به یک تیم برای مدیریت اکانت اینستاگرام دارید یا خیر؟ در ادامه به صورت تخصصی تر درباره این موضوع صحبت خواهیم کرد.

 

استخدام ادمین اینستاگرام

استخدام ادمین اینستاگرام برای مدیریت و افزایش فالوئر پیج شما نیاز است اما چرا باید این مسئولیت را به دست یک متخصص اینستاگرام بسپارید و یا اینکه یک شخص را برای مدیریت پیج اینستا ی خود انتخاب کنید و یا اینکه کار خود را به  یک تیم متخصص مدیریت اینستا واگذار کنید.

امروزه با روی آوردن تعداد زیادی از کسب و کار ها، به اپلیکیشن اینستاگرام، این برنامه از حوزه بیزینسی خارج شده و تبدیل به یک فضای پر رقابت شده است که هر شخص از طریق تولید محتوای حرفه ای اینستاگرام برای برند خود فالوئر جذب کرده و اقدام به معرفی خدمات و محصولات خود کرده است .

با این وجود شما برای ورود به این بازار پر رقابت در اپلیکیشن اینستاگرام لازم است تا تخصص در زمینه تولید محتوا اینستا را دارا باشید.

شخصی که ادمین پیج اینستاگرام شما میباشد بهتر است تا متخصص در این حوزه باشد و باید توانایی تولید محتوای ویدیوی، تولید محتوای متنی و تولید محتوا برای تصاویر مختلف مرتبط با کار شما با کیفیت عالی را دارا باشد. نوع نگارش کپشن پیج شما (کپشن نویسی) و ایجاد تعامل در پیج کاری اینستاگرام شما فعالیتی است که نیاز به داشتن تخصص، توانایی و دانش می باشد و ممکن است هر شخصی توانایی و دانش انجام این فعالیت را نداشته باشد ولی تیم اینستاگرام کامک در زمینه سوشیال مارکتینگ تخصص لازم برای انجام این نوع از بازاریابی را دارد.

حال به این سئوال میرسیم که ما این مسئولیت را به یک شخص واگذار کنیم  و یا یک تیم را برای انجام این فعالیت انتخاب کنیم؟

از قدیم گفتند: هر کس را بهر کاری ساختند ! این ضرب المثل مثال خوبی برای مدیریت پیج اینستاگرام شما میتواند باشد، در مدیریت اکانت اینستاگرام همچون پروژه هایی مثل طراحی سایت یا سئو سایت، هر بخش از پروژه نیاز به یک متخصص دارد.

تیم تخصصی مدیریت پیج اینستاگرام کامک با استفاده از نیرو های جوان و مستعد و ماهر در این بخش توانسته با تمرکز بسیار بالا روی هر قسمت امتیاز صد از صد را به خود اختصاص دهد تا رشد پیج اینستاگرام شما را تضمین کند.

 

تیم مدیریت پیج اینستاگرام شامل چه افرادی میباشد؟

خدمات تخصصی اینستاگرام به واسطه افرادی که ما تخصص آنان را در توضیحات ذیل شرح داده ایم انجام خواد شد.

 • استراتژیست : شخصی که مسئولیت استراتژیک یک پیج اینستاگرام در دست میگیرد. استراتژیست نقش بسیار کلیدی را در مسیر موفقیت پیج کاری اینستاگرام شما ایفا خواهد کرد. کار این متخصص بررسی تمامی زوایای کسب و کار شما میباشد، تا متوجه این موضوع شود که مخاطبان هدف اینستاگرام شما شامل چه افرادی میباشند و نیاز دارند به چه محصول یا خدماتی دست پیدا کنند و چه موضوعاتی هست که برای این دسته از افراد جذاب می باشد تا بخواهند پیج اینستاگرام شما را دنبال کنند.

در این بین توجه به سلیقه کارفرما از ضروریت های کاری استراتژیست اینستاگرام میباشد تا متوجه هدف اصلی کارفرما شود و طبق آن با شناخت کافی  که از کاربران هدف دارد، اقدام به انتخاب موضوع مناسب جهت  تولید محتوای ویدیویی، تولید محتوای تصویری و تولید محتوای متنی کند.این مجموعه از فعالیت ها برای ایجاد پست اینستاگرام و استوری اینستاگرام لازم و ضروری است تا باعث رشد و پیشرفت پیج شما شود.

 • محتوانویس : پس از آن که استراتژیست اینستاگرام موضوع هدف را انتخاب کرد آن موضوع را به دست محتوانویس میسپارد، و در این قسمت است که متخصص محتوانویسی اینستاگرام کامک دست به کار شده و با استفاده خلاقیت ذهنی خود اقدام به تولید محتوا چه به صورت ویدیویی، چه متنی  و چه تصویری برای پست و استوری می کند. در این قسمت  موضوعی بسیار حائز اهمیت میباشد و آن این است که محتوانویس شما باید بسیار جذاب و کاربرپسند اقدام به تولید محتوا کند تا مخاطب را مجاب کند تا پیج شما را دنبال کند و پست های شما را لایک کنند و کامنت هایی برای محتوای شما بگذارند.
 • گرافیست : گرافیست میتواند کاربر شما را میخکوب کند حتی اگر موضوع شما خسته کننده و کسل کننده باشد. گرافیست با داشتن یک ذهن خلاقانه و سواد لازم و تجربه در زمینه گرافیک میتواند نسبت به پرستیژ کاری شما و همچنین مطلب مورد نظر شما بر اساس روانشناسی رنگ ها، انتخاب صحیح تصاویر، انتخاب صحیح فونت ها کاربر شما مجاب کند تا پست یا استوری شما را دنبال کنند. واقعا داشتن یک گرافیست خوب نعمتی هست که تیم تخصصی کامک توانسته در بخش خدمات تخصصی اینستاگرام خود از وجود همچین متخصص هایی بهره مند شود.
 • تدوین گر : در اپلیکیشن اینستاگرام موضوعی بسیار مهم وجود دارد و آن تولید محتوای ویدیوی برای اینستاگرام میباشد .در واقع وقتی استراتژیست موضوع خود را انتخاب کرد و محتوانیس داستان یا دیالوگ موضوع را نوشت و همچنین گرافیست بخش گرافیک محتوا را انجام داد در اینجا ما نیازمند یک تدوینگر اینستاگرام میشویم ! یک تدوینگر باید با داشتن مهارت لازم در استفاده از نرم افزار های تخصصی همچون افترافکت یا پریمیر با داشتن خلاقیت خود و تفکر و صبر لازم ویدیویی را آماده کند تا برای کاربر شما جذاب بوده و موجب فالو کردن پیج شما شود.
 • مشاور تبلیغاتی : وقتی تمامی مراحل را قدم به قدم پیش رفتید و به صورت حرفه و تخصصی تمامی کار های لازم برای شکل گیری پیج خود انجام دادید ، در این قسمت نوبت به یک مشاور تبلیغاتی اینستاگرام میرسد تا با بررسی پیج اینستاگرام رقبای شما و همچنین بررسی و آنالیز میزان بازدید و بازخورد پیج اینستاگرام مقصد جهت تبلیغات به شما کمک کند که با کمترین بودجه بتوانی بیشترین بازخورد را داشته باشید.

این خیلی مهم است که شما بدانید کی؟ و کجا؟ و به چه نحوی تبلیغات خود را انجام دهید تا بهترین بازخورد را داشته باشید. انجام اشتباه این کار موجب از دست دادن سرمایه شما میشود و کوچکترین بازخورد مثبتی را نخواهد داشت .

افزایش تعامل پیج اینستاگرام با کامک

در چند روز آینده این مقاله آپدیت خواهد شد.

نمایش کامل مقاله

کـامـکـ منتظر شنیدن صدای شماست

ارائه مشاوره رایگان و تخصصی بدون محدودیت زمانی

whatsapp_logo

تماس از واتساپ

call_logo

تماس از تلفنی

telegram_logo

تماس از تلگرام

جواب سئوالات متداول شما از ما

آیا برای مدیریت پیج از ربات استفاده میشود؟

خیر به هیچ عنوان تیم اینستاگرام کامک از ربات های مدیریت پیج اینستاگرام استفاده نخواهد کرد و به تمام عملیات به صورت دستی توسط کارشناس مربوطه انجام خواهد شد.

آیا برای افزایش فالوئر از ربات استفاده خواهید کرد؟

خیر ، خدمات اینستاگرام کامک به نوعی میباشد که بر اساس الگوریتم های اینستاگرام کاربر هدف خود را جذب کنیم که این موضوع نیازمند صبوری کارفرما و همچنین و استفاده از کارشناس متخصص در زمینه افزایش فالوئر هدفمند اینستاگرام میباشد.

آیا عکسبرداری هم میکنید برای پیج ما؟

خیر ،متاسفانه هنوز شرایطی را ایجاد نکردیم که بتوانیم از محیط کاری شما و خدمات و محصولات شما عکس برداری کنیم اما این را بدانید تیم دیزاینر کامک با استفاده از عکسای شما و ویدیوی های شما بهترین نتیجه را در اختیار شما میگذارد که نیاز به عکسبرداری نداشته باشید.

1 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.