logo_orginal_camak
cover_video_learn_instagram

آموزش مدیریت پیج اینستاگرام تخصصی از پایه تا پیشرفته

آموزش مدیریت پیج اینستاگرام از صفر تا صد به صورت کاملا حرفه ای و رایگان از آکادمی کامک، اگر پیجی دارید و یا میخواید پیجی را راه اندازی کنید بدون شک پیشنهاد میکنیم این دوره تخصصی مدیریت اکانت اینستاگرام کامک را مشاهده کنید تا در سریع ترین زمان ممکن به صورت کاملا اصولی و هدفمند پیج خود را رشد دهید و برای میلیون ها کاربر برند خود را نمایش دهید.

توضیحات کلی درباره آموزش رشد پیج اینستاگرام

آموزش مدیریت پیج اینستاگرام از کامک

آموزش مدیریت پیج اینستاگرام را این بار از کامک یک بار برای همیشه به صورت رایگان ببینید و خیال خود را از خریدن پیکج های میلیونی افراد سرشناس در اینستاگرام راحت کنید.

آموزش مدیریت پیج اینستاگرام میتواند نقطه عطفی برای شما باشد ، زیرا با دیدن این دوره آموزش اینستاگرام میتوانید از پس مدیریت اکانت اینستاگرام خود بربیاید و برندینگ خود را در پلفترم میلیاردی اینستاگرام شروع کنید.

آموزش مدیریت پیج اینستاگرام این روز ها سر و صدای زیادی به پا کرده است و خیلی ها دارن از فروش پکیج های آموزشی مدیریت و رشد پیج اینستاگرام درآمد های خوبی کسب میکنند. زیرا دیگه همه اهمیت اینستاگرام را به خوبی درک کرده و میدانند چه بازار قوی برای افزایش برندینگ کسب و کارشان به حساب می آید !

اما کدام دوره آموزش مدیریت پیج اینستاگرام به شما کمک خواهد کرد ؟ لازم است این را بدانید که تیم اینستاگرام کامک تا به الان 4 الی 5 تا از پکیج های دوره آموزشی مدیریت اکانت اینستاگرام را از افراد مشهور در این حوزه خریداری کرده و همه ی آن ها را به طور دقیق آنالیز و بررسی کرده اند.

موضوعی که در انتخاب بهترین دوره آموزش مدیریت پیج اینستاگرام را برای ما امری سخت کرده زیرا به هیچ عنوان استاندارد ها و نیاز های علمی ما را در زمینه رشد پیج اینستاگرام برطرف نکرده و تنها به صورت جزئی و بر اساس احتمالات این آموزش هارو تنظیم و آماده فروش کرده اند و از بار علمی خوبی برخوردار نبودند.

در این دوره های آموزشی نکته ای که بسیار برای تیم اینستاگرام کامک تعجب آور بود بحث دادن انگیزه های بسیار زیاد در زمینه رشد پیج اینستاگرام میباشد که مدرس 70 درصد از تایم آموزش خود را صرف دادن انگیزه به دانشجو کرده و تنها اطلاعات جزئی به دانشجو منتقل کرده است که شما با کمی زمان گذاشتن و میتوانید خودتان رایگان با سرچ در گوگل و جستجو در بین مطالب وبلاگ سایت هایی همچون کامک ، نوین ، وبسیما و … این اطلاعاتی که بسیار گران فروخته میشود را رایگان ببینید و یاد بگیرید.

اما در آموزش مدیریت پیج اینستاگرام شرکت کامک روند آموزشی ما به این شکل نخواهد بود ، شما میتوانید با دیدن این دوره رایگان به صورت قدم به قدم و از صفر یک پیج اینستاگرام تازه ساخته شده را رشد داده و باعث افزایش فروش محصولات ، خدمات و برندینگ خود شوید که این اطلاعات تماما کاربردی و تجربه شده میباشد که لازم است به شما بگوییم مدرس این دوره از آموزش مدیریت پیج اینستاگرام ما کسی نیست جز مدیریت شرکت کامک یعنی آقای سعید محمودزاده که اگر شما دوره طراحی سایت بدون کدنویسی یا دوره سئو سایت ما را دیده باشید حتما متوجه این موضوع خواهید شد که مدرس بسیار جزئیاتی روی مباحث وقت گذاشته و با صبر و حوصله و با زبانی بسیار ساده و روان این اطلاعات را به شما انتقال خواهد داد.

پس دیگر نگران انتخاب یک مدرس خوب در این زمینه برای خود نباشید و گول تبلیغات این افرادی که صرفا امید و انگیزه به شما میفروشند را نخورید و اگر دیگر آموزش های مارو دنبال کرده باشید خواهید دید تماما اطلاعات مفید و راه کار برای شما قرار خواهیم داد که در همین دوره آموزش مدیریت پیج اینستاگرام هم این قاعده را خراب نکرده ایم و شما با دیدن این دوره آموزشی مهارت این را پیدا خواهید کرد که پیج اینستاگرام خود را رشد داده و به درامد های میلیونی برسانید و یا حتی به عنوان یک ادمین پیج اینستاگرام به صورت پروژه ای همزمان برای چند شرکت کار کرده و از کسب درآمد خوب  و با امنیت شغلی خوبی  برخوردار شوید.

 

آموزش رایگان مدیریت پیج اینستاگرام

آموزش رایگان مدیریت پیج اینستاگرام به نحوی است که شما از صفر تا صد رشد یک پیج کاری در اینستاگرام آشنا خواهید و تمامی این اطلاعات کاملا به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد گرفت .

اطلاعاتی در این آموزش رایگان مدیریت پیج اینستاگرام قرار گرفته که اگر میخواستیم آن را تبدیل به یک پکیج کنیم و برای فروش در بازار عرضه کنیم باید مبلغی بین 2 تا 4 میلیون تومان برای آن در نظر میگرفتیم .

زیرا اطلاعاتی که در این دوره آموزش رایگان مدیریت پیج اینستاگرام قرار گرفته کاملا به صورت تخصصی بوده و اگر شما پیش نیازی در زمینه دیجیتال مارکتینگ یا سوشیال مارکتینگ و نحوه رشد اینستاگرام نداشته باشید میتوانید پس از طی کردن این دوره آموزشی به خود اسم کارشناس اینستاگرام را اختصاص دهید . زیرا از پیچ و خم مسیر رشد پیج اینستاگرام اطلاع دارید و میتوانید برای هر پیجی در هر زمینه کاری ، چه آموزشی ، چه خدماتی ، چه فروشگاهی و چه پیج های شخصی و شرکتی را رشد داده و موفقیت های خوبی کسب کنید.

آموزش رایگان مدیریت پیج اینستاگرام نه تنها به شما کمک خواهد کرد در کسب و کار خود پیشرفت کنید حتی به فکر جیب شما هست و شما در زمینه استخدام ادمین پیج اینستاگرام هم بی نیاز خواهید شد و حتی دیگر نیازی نیست برای بدست آوردن علم هزینه ای را پرداخت کنید و تنها کافی است زمان خود را به مدت چند ساعت به آن اختصاص دهید.

البته هر چقدر هم از اطلاعات مفید در این دوره آموزشی بخواهیم صحبت کنیم دردی را دوا نخواهد تا زمانی که شما عظم خود را جذب کرده و خود را آماده یادگیری این مباحث کنید و این را در خود ببینید که قرار است یک شخص قدرتمند در زمینه مدیریت اکانت های اینستاگرام شوید!

 

چرا آموزش مدیریت حرفه ای اینستاگرام ؟

آموزش مدیریت حرفه ای اینستاگرام به درد افرادی میخورد که برای برند خود و یا کسب و کار خود دل میسوزند ، کارفرمایانی هستند که از سرمایه بسیار بالایی برخوردار هستند اما دوست دارند خودشان روی بیزینس و برند خود در اینستاگرام وقت بگذارند و این را باید خوب بدانید که هیچکس به اندازه شما نمیتواند برای برند شما دل بسوزاند.

گفتن این موضوع خالی از لطف نیست که شاید مجموعه کامک نتواند به اندازه اشتیاق شما روی برند شما زحمت بکشد ولی این را قول خواهیم داد تیم کامک تا حد 99% از نیاز های شمارا با خدمات اینستاگرام خود برطرف خواهد کرد و شما اگر واقعا خودتان زمان و یا حوصله انجام این کار را ندارید ،این مسئولیت مهم را به ما واگذار کنید.

آموزش مدیریت حرفه ای اینستاگرام دقیقا شما را یک شخص حرفه ای در زمینه رشد پیج اینستاگرام خواهد کرد و شما میتوانید پس از طی کردن این دوره آموزشی میتوانید یک آنالیز حرفه ای در زمینه اینستاگرام شوید و یا یک محتوا نویس عالی و حتی گرافیست یا تدوین گر عالی شوید. این را هم بدانید پس از مشاهده این دوره آموزشی شما میتوانید به عنوان یک مشاور تبلیغاتی اینستاگرام هم فعالیت کنید زیرا ما اهمیت تبلیغات در اینستاگرام را به خوبی درک کرده ایم و در دوره آموزش اینستاگرام خود به صورت تخصصی روی این موضوع کار تمرکز خواهیم کرد.

پس با دیدن دوره آموزش اینستاگرام رایگان ما میتوانید با یک تیر چند هدف را بزنید و در تمامی زمینه های مدیریت اینستاگرام خود از استخدام افراد مختلف بی نیاز شوید.

این مقاله در آینده آپدیت خواهد شد…

نمایش کامل مقاله

کـامـکـ منتظر شنیدن صدای شماست

ارائه مشاوره رایگان و تخصصی بدون محدودیت زمانی

whatsapp_logo

تماس از واتساپ

call_logo

تماس از تلفنی

telegram_logo

تماس از تلگرام

جواب سئوالات متداول شما از ما
آیا این دوره مناسب همه هست؟

بله برای تمام سنین که تنها سواد کار با اینستاگرام را دارند مناسب هست ، چه پیج شخصی ، چه پیج بیزنسی دارید و یا میخواید در موضوع جدیدی پیج خود را تاسیس کنید این دوره میتواند تمام اطلاعات لازم جهت رشد اصولی پیج شما را در اختیاران قرار دهد.

من دوره های دیگه رو دیدم ، آیا تو این دوره چیزی فرق کرده؟

این قول را به شما خواهیم داد که تمامی اطلاعاتی که در این دوره آموزشی میبینید در هیچ جا پیدا نخواهید کرد و بعضی از این تکنیک ها بر اساس آنالیز بچه های اینستاگرام کامک ساخته شده است که به شما همه ی آن هارا رایگان یاد خواهیم داد.

هر چند وقت یک بار این دوره آپدیت میشود؟

طبق برنامه ریزی هایی که داریم ، این دوره آموزشی هر هفته تعداد 2 الی 3 جلسه جدید آپدیت خواهد شد. این میزان زمان برای این میباشد که شما فرصت این را کامل داشته باشید تا مطالب یاد گرفته شده را برای خود پیاده سازی کنید.

آیا در این دوره آموزش تدوین هم یاد میگیریم؟

بله ولی این را لازم است بگوییم که به صورت حرفه ای و تخصصی به این موضوع نمیپردازیم اما در طی این دوره آموزشی شما میتوانید محتوا های ویدیویی جذاب را با گوشی خود ساخته و با نرم افزار های مخصوص آن را تنها با موبایل خود به شکلی جذاب و حرفه ای تدوین کنید.

1 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.