logo_orginal_camak
cover_video_learn_webdesign

آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی با المنتور

آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی با المنتور از پایه تا پیشرفته به صورت کاملا رایگان با توضیحی کاملا شفاف و ساده و آموزش به صورت پروژه محور و عملی آپدیت این دوره آموزشی مدام العمر خواهد بود و همیشه تکنیک های جدید در به این دوره آموزشی جذاب اضافه خواهد شد.

توضیحات کلی درباره آموزش طراحی سایت با المنتور

 

آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی تا درآمدزایی

آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی تا درآمد زایی عنوانی هست که اختصاص دادیم به بخش آموزش طراحی سایت وردپرسی خود، زیرا هدف از طراحی سایت رسیدن به درآمد زایی از طریق آن است و ما در این آموزش به شما از صفر تاصد  این مقوله را آموزش خواهیم داد تا سایت خود را به صورت استاندارد و اصولی و قدم به قدم طراحی کنید و به آن چیزی که در ذهن شما تان وجود دارد نزدیک تر شود.

آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی به صورت رایگان توسط شرکت دیجیتال مارکتینگ کامک آماده سازی شده است تا کسانی که علاقه مند به حوزه طراحی سایت وردپرسی هستند، بتوانند از پس کار خود بربیایند و خود خالق افکار بزرگشان در بستر اینترنت باشد.

اما برای آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی لازم است این نکته رابدانید که باید چه نوع آموزشی را برای خود انتخاب کنید! در آموزش طراحی سایت این مهم هست که هر شخص بدون داشتن پیش نیازی از لحاظ علمی بتواند توضیحات ارائه شده را درک کند و همچنین بتواند قدم به قدم با آموزش پیش رود.

روند آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی باید در قالب چارچوب خاص و مرحله های منتظم باشد تا دانشجوی مورد نظر در طی گذراندن دوره آموزشی خود، دچار مشکل یا گمراهی نشود.

آموزش طراحی سایت بدون کدنویسی باید توسط شخصی تدریس شود که تجربه کافی در زمینه طراحی سایت را داشته باشد و همچنین شیوه صحیح تدریس را دارا باشد و از علم کافی برخوردار باشد.

شرکت طراحی سایت کامک این موضوع را به خوبی درک کرده و به همین جهت تدریس این دوره به عهده جناب آقای سعید محمودزاده، مدیریت مجموعه کامک با ده سال سابقه و دانش در این زمینه است.

 

آموزش طراحی سایت وردپرسی بدون کدنویسی

آموزش طراحی سایت وردپرسی بدون کدنویسی آیا امکان پذیر است ؟ آیا امکانش هست که بدون انجام دادن کدنویسی سایتی را در وردپرس طراحی کرد؟ آیا طراحی سایت ملزم به یادگیری HTML  ، CSS ، Java script  و یا زبان پیچیده PHP نیست ؟ آیا ما نباید نحوه query زدن را یاد بگیریم ؟

پاسخ تمامی سوالات مطرح شده در بالا بله هست و باید بگوییم شما نیاز دارید تا به تمامی این مباحث آشنایی کامل داشته باشید تا بتوانید سایت خود را طراحی کنید.

در طراحی سایت وردپرسی بدون کدنویسی ، شما نیازنیست نگران یادگیری همه زبان های سخت برنامه نویسی باشید و مدت زمان زیادی را به آموزش دیدن آن ها اختصاص دهید و بعد از گذشت چند ماه بدون تجربه کافی شروع به طراحی سایت کنید.

خیلی از شما علاقمندان به مباحث برنامه نویسی شاید در ابتدا به سمت دنیای برنامه نویسی رفته اید و به جهت پیچیده بودن مباحث، آموزش های  خود را نصفه و نیمه رها کرده اید و حتی امید و انگیزه لازم برای ادامه مسیر را از دست می دهید.

اما در آموزش طراحی سایت با وردپرس بدون کدنویسی ما این امید و انگیزه از دست رفته را به شما برمیگردانیم و به شما خواهیم آموخت که چگونه و قدم به قدم سایت خود را بدون یک خط کد طراحی کنید.

 

آموزش طراحی سایت با المنتور

آموزش طراحی سایت با المنتور دقیقا همان چیزی است که درباره آن صحبت کردیم و شما به آن نیاز دارید.

المنتور افزونه ای است که شما می توانید آن را روی سایت وردپرسی خود نصب کنید و این افزونه قدرتمند و محبوب با دارا بودن امکانات بسیار و المان ها و عناصر گرافیکی و زیبا دست شما را کاملا باز گذاشته که با کشیدن و رها کردن هر عنصر در این افزونه، سایت خود را طراحی کرده و همه ی تنظیماتی که مورد نیاز شما هست را دارا می باشد.

آموزش طراحی سایت با المنتور طوری تنظیم و آماده شده است که بتوانید هر ایده ای که در ذهن خود دارید را طراحی کنید و محدودیتی در اجرای طراحی سایت خود نداشته باشید.

آموزش طراحی سایت با المنتور امروزه یکی از محبوب ترین روش های طراحی سایت می باشد زیرا پیچیدگی های خاص برنامه نویسی را به هیچ عنوان ندارد و شما درگیر الگوریتم های پیچیده طراحی سایت نخواهید شد.

مورد دیگر درطراحی سایت با المنتور این هست که شما در مدت زمان بسیار کوتاهی می توانید این هنر را یادبگیرید و در زمان کمی بتوانید تجربه خود را در زمینه طراحی سایت در موضوعات مختلف همچون طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت فروشگاهی و … افزایش دهید و خیلی زود بتوانید به عنوان یک شغل با یک درآمد عالی و پرستیژ خوب و همچنین امنیت شغلی بالا برای خود ایجاد کنید.

حتی می توانید پس از طی کردن آموزش طراحی سایت با المنتور در سایت کامک شما این هنر را به عنوان یک شغل دوم برای خود انتخاب کرده و از آن کسب درآمد کنید، البته در آینده ای نزدیک نوید این را شرکت کامک به شما خواهد داد که امتحاناتی را برگذار خواهد کرد که کسانی که دوره طراحی سایت با المنتور مارا مشاهده کردن بتوانند در مجموعه ما فعالیت کرده و از تجربه دیگر کارمندان با استعداد شرکت کامک استفاده کنند و سطح توانایی های خود را به طرز قابل توجه ای ارتقا دهند.

پس در این مورد که شما پس از طی کردن این دوره آموزشی میتوانید مشغول به فعالیت شوید جای شکی نیست اما میزان انگیزه و پشتکار شما حرف اول را در یادگیری هر نوع آموزشی می زند.

 

آموزش رایگان طراحی سایت بدون کدنویسی

آموزش رایگان طراحی سایت بدون کدنویسی را اگر در گوگل سرچ کنید احتمالا با سایت های زیادی و دوره های گوناگونی در این زمینه رو به رو شوید، از میان این دوره ها شما می توانید بر حسب نیاز خود یکی را برگزینید و مشغول یادگیری آن شوید.

دیدن آموزش رایگان طراحی سایت بدون کدنویسی را هیچوقت عقب نیندازید چون شما بدون پرداخت هیچ هزینه ای به مدرس میتوانید به این علم بزرگ دست پیدا کنید و برای خود منبع درآمد خوبی داشته باشید.

اما چرا آموزش رایگان طراحی سایت بدون کدنویسی ؟ زیرا شما می توانید بدون پرداخت مبلغی برای رشد شخصی در زندگی تان وقت بگذارید و مقدمات پیشرفت تان را در آینده ای نه چندان دور رقم بزنید،تا در این زمینه شخصی نام آفرین و شهروندی مثبت و مفیدی برای کشور خود باشد.

ما در آموزش رایگان طراحی سایت بدون کدنویسی شرکت کامک آموزشی را در اختیار شما قرار خواهیم داد که اگر قرار بود روی این دوره قیمت گذاری می شد، مبالغی مابین 5 تا 8  میلیون تومان را در نظر می گرفتیم.

قابل ذکر است که در این دوره آموزشی مدرس هیچ نکته ای را از قلم نمی اندازد و شما را یک طراح سایت حرفه کرده تا به راحتی  آمادگی حضور در بازار پر رقابت طراحی سایت را پیدا کنید.

 اما هدف مجموعه ما از انتشار رایگان این مطالب ارزشمند تنها به دلیل نگرش مثبت مدیریت مجموعه کامک می باشد .

جناب آقای سعید محمودزاده، مدیریت و موسس شرکت کامک  به مباحث آموزشی  علاقه زیادی دارند و انگیزه ایشان بالا بردن سواد علمی به جهت ساختن جامعه ای سالم تر می باشد. مدیریت مجموعه کامک قصد دارد تا با انتشار این آموزش ها به صورت کاملا رایگان،از علاقمندان، اشخاصی موثر در این حوزه بسازد و وارد جامعه کرده و  کمک به افزایش سطح آی تی و طراحی سایت کشور کند تا سبب بالاتر بردن  گردش مالی و رشد اقتصادی خوب برای کشورمان ایران باشد.

این مقاله در آینده آپدیت خواهد شد…

نمایش کامل مقاله

کـامـکـ منتظر شنیدن صدای شماست

ارائه مشاوره رایگان و تخصصی بدون محدودیت زمانی

whatsapp_logo

تماس از واتساپ

call_logo

تماس از تلفنی

telegram_logo

تماس از تلگرام

جواب سئوالات متداول شما از ما
آیا سخت افزار خاصی نیاز هست برای طراحی سایت؟

شما عزیزان میتوانید با هر سیستمی که در اختیار دارید یادگیری خود را شروع کنید و سایت خودتان را طراحی کنید ، حداقل سیستم پیشنهادی ما برای شما CPU i3 و رم 4 گیگ و گرافیک 2 گیگ میباشد تا بتوانید بدون مشکلی کار خود را شروع کنید.

آیا با دیدن این آموزش سایت فروشگاهی هم میتونم طراحی کنم؟

بله ، این دوره به نحوی آماده شده است که شما میتوانید هر ایده ای که در سر خود دارید را بدون محدودیت و بدون یک خط کدنویسی پیاده سازی کنید 

هر چند وقت یک بار این دوره آپدیت میشود؟

طبق برنامه ریزی هایی که داریم ، این دوره آموزشی هر هفته تعداد 2 الی 3 جلسه جدید آپدیت خواهد شد. این میزان زمان برای این میباشد که شما فرصت این را کامل داشته باشید تا به تمرینات خود هم برسید.

آیا بعد از یادگیری این دوره میتوانم در شرکتی استخدام شوم؟

بله شما میتوانید با یادگیری کامل طراحی سایت در شرکت هایی که نیاز به یک طراح سایت وردپرسی دارند استخدام شوید و ماهیانه بین 6 الی 10 میلیون تومان حداقل درآمد داشته باشید.

1 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.