logo_orginal_camak
cover_video_seo_website

بهینه سازی یا سئو سایت

سئو و بهینه سازی سایت این بار با کامک تجربه کنید. در چه کلمه ای دوست دارید دیده شوید؟ نگران سختی کلمه مدنظرتون و یا میزان رقابت کلمه کلیدی خود نباشید این را بدانید متخصصین سئو شرکت کامک آماده هستن با استفاده از جدیدترین تریک های تخصصی در سئو ، سایت شما را در بر ترین رتبه های گوگل قرار داده و شما را به هدف خود برسانند.

آماری جهانی از اهمیت سئو

icon page seo 1

شروع وبگردی با جستجو

75% کاربران

icon_page_seo_2

فقط دیدن صفحه 1 نتایج

75% درصد کاربران

icon_page_seo_3

کلیک بر روی نتایج اول

62% کاربران

icon_page_seo_4

عدم اعتماد به تبلیغ گوگل

80% کاربران

خدمات سئو کامک چه مواردی است؟

on_page_seo

سئو داخلی وبسایت

محتوا نویسی ، انجام لینک سازی داخلی ، بهینه سازی تصاویر سایت ، عنوان صفحات و دسته بندی ها و … که مربوط به اقدامات داخل سایت میباشد ، سئو داخلی میگوییم.
off_page_seo

سئو خارجی وبسایت

انجام لینک سازی خارجی به جهت افزایش دامین اتوریتی و پیج اتوریتی ، ایجاد رپورتاژ ، ساخت لینک به صورت کامنت ، پروفایلی ، وبلاگی و… که تمام این موارد خارج از سایت میباشد ، سئو خارجی میگوییم.
Technical_seo

سئو تکنیکال

بهینه سازی ساختار کدنویسی سایت ، افزایش سرعت سایت ، برطرف کردن ارور های سایت و به صورت کلی هر اقدامی مربوط به بحث فنی سایت میباشد را سئو تکنیکال میگوییم.

ما برای شما چه کاری میکنیم؟

SEO Services Colorado 1024x768 1

جزئیات خدمات سئو شامل چه مواردی است؟

 • 1- تحقیق کلمات کلیدی

 • 2- آنالیز رقبا

 • 3- بهینه سازی داخلی

 • 4- تولید محتوا

 • 5- بهینه سازی خارجی

 • 6- سنجش نتایج

 • 7- تحلیل رفتار کاربر

 • 8- بهبود جایگاه کلمات

 • 9- بدون هزینه های جانبی و اضافی

 • 10- خدمات سئو سایت و فروشگاه اینترنتی تضمینی

مراحل سئو سایت در گوگل

قدم اول

مشاوره سئو ، تحقیق و انتخاب کلمات کلیدی

قدم دوم

بهینه سازی در ساختار و کدنویسی

قدم سوم

استراتژی تولید بک لینک با ارزش

قدم چهارم

استراتژی تولید محتوای درجه یک

قدم پنجم

پیاده سازی و اجرای حرفه ای عملیات

در نهایت

ارائه گزارش ماهانه افزایش بازدید

برخی از نمونه کار سئو سایت

تعرفه سئو سایت

hazine_seo_sherkati (1)
hazine_seo_shoping
hazine seo pishrafte

توضیحات کلی درباره سئو و بهینه سازی سایت در گوگل

سئو سایت با کامک

تیم سئو کامک با افتخار توانسته است خدمت گذاری موفق در حوزه سئو و بهینه سازی سایت برای شرکت های مختلف باشد و کلمات هدف کارفرمایان محترم را در صفحه اول گوگل و در بعضی موارد لینک یک گوگل ثبت بنماید.

بالا بردن سئو سایت یکی از اصلی ترین دغدغه های کارفرمایان محترم می باشد، زیرا آنان با رساندن سایت خود در کلمات موردنظر در صفحه اول گوگل می توانند شرکت خود را بسیار گسترش دهند .

خدمات سئو کامک برای بالابردن رتبه سایت در گوگل، تیمی بسیار تخصصی را تشکل داده است، تیمی که متشکل شده از کارشناس سئو، سئو کار، آنالیزور، محتوا نویس و … می باشد و تمام این افراد دارای رزومه موفق و تجربه بسیار بالا، متعهد به کار و مسئولیت پذیر می باشند. در ادامه این مقاله قصد داریم تا کمی بیشتر درباره قسمت به قسمت سئو سایت صحبت کنیم.

سئو سایت چیست؟

سئو سایت در معنی ساده به معنی ارزش گذاری روی سایت می باشد.

این ارزش گذاری به چه معنا می باشد؟ به صورت کلی به تمامی کار هایی که، باعث می شود تا اعتبار سایت شما نزد گوگل بالا رود، ارزشگذاری می گویند.

اما معیار های ارزش گذاری روی سایت نزد گوگل چه مواردی می باشد؟ به طور کلی این موارد به سه بخش اصلی تقسیم خواهند شد.

 • سئو تکنیکال: به کلیه کار های فنی سایت سئو تکنیکال می گویند. به عنوان مثال: افزایش سرعت سایت، بهینه سازی ساختار کد سایت، برطرف کردن ارور های سایت و از این قبیل مشکلات، سئو تکنیکال است که یکی از اصلی ترین بخش های سئو سایت می باشد.
 • سئو خارجی : به کلیه کار هایی که خارج از سایت انجام می شود سئو خارجی می گویند که به عنوان مثال: انجام لینک سازی خارجی، کامنت مارکتینگ، سوشیال مارکتینگ و دریافت سیگنال از شبکه های اجتماعی، انجام رپورتاژ برای سایت که بسیار روی اعتبار دامین سایت تاثیر گذار می باشد و برای سئو سایت در گوگل بسیار ارزشمند خواهد بود.
 • سئو داخلی: به تمامی کار هایی، همچون: تولید محتوای سئو شده، ساختار دسته بندی ها، لینک سازی های داخلیو… سئو داخلی می گویند که بر روی  افزایش سئو سایت تاثیر بسیار مثبتی خواهد گذاشت.

شما می توانید با رعایت این معیار ها بر اساس الگوریتم های گوگل روی افزایش رتبه سایت خود در گوگل تاثیر بسیار زیادی بگذارید و کلمات هدف خود را، به صفحه اول گوگل و حتی لینک یک گوگل برسانید.

اصول سئو چیست؟

اصول سئو سایت را اگر بخواهیم به صورت کاملا ساده و مختصر بیان کنیم، می توان به گزینه اشاره کرد که برای انجام دادن سئو و بهینه سازی سایت سه روش وجود دارد که در  زیر به آن ها می پردازیم.

 • سئو کلاه سفید : به رعایت صحیح تمامی الگوریتم های گوگل سئو کلاه سفید می گویند که اگر قصد داشته باشیم بدون کوچک ترین ترفند و میانبری تنها سئو کلاه سفید انجام دهیم زمان بسیار زیادی را از ما خواهد گرفت تا موجب افزایش سئو سایت ما شود.
 • سئو کلاه خاکستری: در کنار رعایت صحیح الگوریتم های گوگل در بعضی موارد به صورت کاملا طبیعی که گوگل به ما مشکوک نشود سایت خود را بهینه کرده و الگوریتم های گوگل را دور می زنیم که تمامی سئو کار ها از این روش برای بالا بردن سئو سایت شما استفاده خواهند کرد.
 • سئو کلاه سیاه: به طور کلی به نقض کردن کلیه الگوریتم های گوگل و بهینه سازی بیش از حد و غیر طبیعی سایت سئو کلاه سیاه می گویند که موجب جریمه از طرف گوگل شده و سایت شما اصطلاحا پنالتی یا حذف می شود.

به جهت بهینه سازی سایت در موتور جستجو گوگل تیم سئو کامک هم از روش کلاه خاکستری برای انجام سئو سایت شما استفاده خواهد کرد و به صورت تخصصی و حرفه ای سایت شما کارفرمایان محترم را سئو می کند تا شما عزیزان در کلمه های کلیدی مد نظر خود در جایگاه خوبی و در حد پرستیژ کاری  خود قرار داشته باشید.

سئو سایت در کوتاه ترین زمان با کامک

سئو سایت نیازمند تخصص و تجربه و دانش کافی می باشد، تیم سئو کامک از این حیث کاملا مورد تایید است، ولی برای مدت زمان اینکه سایت شما روی کلمات کلیدی در گوگل افزایش رتبه داشته باشد ما نیاز به بررسی فاکتور هایی داریم که در ادامه به آن می پردازیم .

میزان رقابت کلمات کلیدی: این مورد اصلی ترین فاکتور در مدت زمان سئو سایت می باشد که خود نیز شامل بخش های مختلف است به عنوان مثال: مواردی همچون اینکه چه تعداد سایت رقیب وجود دارد که روی کلمه کلیدی مد نظر ما مشغول به کار و رقابت هستند؟ کلمه کلیدی مدنظر در طول روز چه میزان سرچ و جستجو می شود؟ و حتی کوتاه یا بلند بودن کلمه کلیدی مد نظر حائز اهمیت می باشد و در آخر به این مطلب باید اشاره کنیم که روند کار کردن آن ها روی سئو سایت خود به چه صورتی میباشد.

به صورت کلی اگر بخواهیم بگوییم در حوزه کلمه خرید گوشی سایت هایی همچون دیجی کالا، تک لایف، موبایل 140 و … هستند که بسیار سنگین روی سئو این کلمه کار می کنند و تیمی تخصصی مختص به این کلمه در نظر گرفته اند و هزینه های سنگینی بابت نگه داری این کلمه در رتبه خود و بالا بردن کلمه خود می کنند زیرا سایت هایی که در سه رتبه اول گوگل روی این کلمه هستند در ماه میلیارد ها تومان از این کلمه درآمد زایی می کنند و به راحتی جایگاه خود را رها نمی کنند.

اما کلماتی مثل خرید پرده قرمز آشپزخانه در تهران نسبت به کلمه خرید پرده سرچ بسیار کمتری دارد و رقابت کمتری وجود دارد و با انجام دادن سئو حرفه ای روی سایت میتوانیم در بازه دو الی سه ماه به صفحه اول گوگل هم برسیم.

 • تعداد افراد سئو کار: تعداد بیشتر سئوکاران مساوی است بانتیجه بهتر. ما برای افزایش سئو سایت خود و کم کردن زمان سئو سایت می توانیم با نیروی کار بیشتر دست به کار شویم ونتیجه مطلوب را بسیار زود تر بگیریم، یکی از اصلی ترین کار ها  افزایش تعداد نیروی سئو کار در مجموعه می باشد که هر متخصص سئو بتواند با تمرکز بیشتر روی کلمات هدف، سایت را سریع تر سئو کند.
 • مستمر و مداوم کار کردن: سئو سایت به صورت مداوم و اصولی یکی از مهمترین دلایل افزایش سرعت رشد سایت در گوگل می باشد. اینکه ما تصمیم بگیریم برای مدتی به برای سئو سایت کار کنیم و پس از اندکی ، آن را متوقف کنیم، نزد گوگل افت رتبه پیدا خواهیم کرد و این عمل اصلا نتیجه خوبی در پیش ندارد و جایگاه خوبی را به ما اختصاص نخواهد داد.

این مقاله در روز های آینده آپدیت خواهد شد.

نمایش کامل مقاله

کـامـکـ منتظر شنیدن صدای شماست

ارائه مشاوره رایگان و تخصصی بدون محدودیت زمانی

whatsapp_logo

تماس از واتساپ

call_logo

تماس از تلفنی

telegram_logo

تماس از تلگرام

جواب سئوالات متداول شما از ما

آیا تضمینی برای رسیدن به لینک اول گوگل هست؟

هیچ تضمینی جهت قرار گرفتن شما در رتبه یک گوگل وجود ندارد و هر شخصی این وعده را می دهد یک آماتور بوده و تنها قصد گرفتن پروژه را دارد اما تیم سئو کامک با استراتژیک سئو بر اساس آنالیز رقبا همیشه یک گام جلو تر بوده و بهترین نتیجه ممکن را کسب خواهد کرد.

با توجه به چه موردی قیمت سئو سایت ما تغییر میکند؟

تمامی قیمت های شرکت کامک به صورت پایه تضمین شده و افزایش هزینه به میزان سختی کلمه کلیدی و تعداد کلمات کلیدی شما برمیگردد که در زمان قیمت گذاری طبق مستندات و شفاف این قیمت روی پروژه اعمال خواهد شد.

چقدر زمان میبرد تا به صفحه اول گوگل برسیم؟

مدت زمان رسیدن سایت به صفحه اول گوگل ارتباط دارد به چند پارامتر مثل وضعیت فعالیت رقبای شما و همچنین میزان سختی کلمه کلیدی شما که در کوتاه ترین و بهترین حالت ممکن سه ماه و در بعضی از پروژه ها گاه تا یک سال طول خواهد کشید.

آیا سئو کلاه سیاه انجام میشود؟

به هیچ عنوان تیم کامک از تکنیک های کلاه سیاه استفاده نخواهد کرد زیرا با استفاده از این شیوه سایت شما از نظر گوگل پنالتی شده و حذف خواهد شد و تیم سئو کامک از تکنیک سئو کلاه خاکستری استفاده خواهد تا هیچ مسئله ای سایت شما را درگیر نکند.

1 1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.